Dolomity, fot. Karol Nienartowicz

Kurs fotografii pejzażowej
Karola Nienartowicza

Zdobywaj wiedzę, chwytaj ulotne chwile i wypoczywaj


6. tygodniowy kurs fotografii online z cotygodniowym grupowym omówieniem prac.

Czas trwania: 8 godzin 42 minuty
Rozpoczęcie kursu: cały rok, w momencie zapisu.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu : 1280x720px.
Rok wydania: 2017
Rodzaj nośnika: elektroniczny, pliki do pobrania
Dyplom ukończenia: Tak
Stopień trudności:


kurs fotografii pejzażowej, krajobrazowej, podróżniczej Karol Nienartowicz Człowiek ma w sobie chęć dzielenia się pięknem. Gdy widzimi piękny widok chcemy, by najbliżsi również uczestniczyli w tym niezwykłym widowisku. Ta chwila bowiem się nie powtórzy. Śmiało można rzec, że jest nam żal lub nawet cierpimy, gdy nie możemy się podzielić pięknem. Dlatego natychmiast wyciągamy aparat, gdy widzimy zachwycający widok lub co najmniej uruchamiamy smartfona. Bardzo często po uczuciu żalu następuje zadowolenie z ujęcia fotograficznego. Myślisz sobie, że pokażesz w domu gdzie byłeś i co robiłeś. Po wgraniu zdjęć do komputera przychodzi rozczarowanie. Zdjęcia, które wyglądały równie dobrze na małym wyświetlaczu aparatu, w komputerze są beznadziejne: niebo jest za jasne, ziemia czarna jak smoła, w kadrze jest masa niepotrzebnych szczegółów, kadr jest nieco przekrzywiony, a całe zdjęcie trochę poruszone. Klapa! Czy tak mają zawsze wyglądać zdjęcia pejzażowe? Czy muszę zjeść beczkę soli aby przynajmniej wyeliminować najważniejsze błędy?

O prowadzącym


Karol Nienartowicz
Karol Nienartowicz z ranną owcą na Le Gros Crey, fot. Łukasz Miegoć.


Karol Nienartowicz - to człowiek znany i ceniony w świecie fotografii, miłośników gór i tych, którzy mają szczególnie wrażliwy zmysł estetyczny. Nie jest ani typowym fotografem, ani zwykłym podróżnikiem. Jego zdaniem świat wygląda najpiękniej przez obiektyw aparatu. W ciągu 7 lat odwiedził ponad 30 krajów, fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w Górach Skandynawskich, na Islandii i w Patagonii. Z uśmiechem jednak mówi, że mieszka w Polsce i nie chciałby mieszkać nigdzie indziej. To światowej klasy fotograf, w dodatku bardzo sympatyczny człowiek.
kurs fotografii pejzażowej, krajobrazowej, podróżniczej Karol Nienartowicz
Pieniny, widok z Okrąglicy fot. Karol Nienartowicz.

Dla kogo kurs?

Dla pasjonata fotografii pejzażowej. Pod okiem Karola Nienartowicza, człowieka wyjątkowego pod każdym względem: fotograficznym i osobowościowym poznasz metody uzyskiwanie niezwykłych efektów od zera. Dlaczego od zera? Karol, jak każdy fotograf zaczynał od zera. Przekaże Ci sposób wspięcia się na szczyt najkrótszą trasą.

Chcesz robić artystyczne zdjęcia. Dotychczasowe zdjęcia wydają Ci się mało interujące, niby ładne ale bez treści, bez drugiego dna.

Chcesz się zainspirować, zmierzyć się z konkretnymi zadaniami, podpatrzeć jak inni myślą i fotografują te same motywy.

Chcesz się dalej rozwijać ale stoisz pod murem. Chcesz przełamać ten marazm, zburzyć ten mur i zacząć świadomie robić zdjęcia, które same przemawiają.

Chcesz poznać gotowe wzorce postępowania, gotowe techniki na konkretne sytuacje w plenerze.
kurs fotografii pejzażowej, krajobrazowej, podróżniczej Karol Nienartowicz
Matterhorn, Alpy Pennińskie, fot. Karol Nienartowicz.

Warning: include(/bloki2021/kursy/pejzazowa_program.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/zdunczyk/kursy.foto-oko.pl/public_html/_kurs_fotografii_pejzazowej_krajobrazowej_karol_nienartowicz_online_wideo.php on line 199

Warning: include(): Failed opening '/bloki2021/kursy/pejzazowa_program.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/7.4/7.4.15-dh36/lib/php') in /home/klient.dhosting.pl/zdunczyk/kursy.foto-oko.pl/public_html/_kurs_fotografii_pejzazowej_krajobrazowej_karol_nienartowicz_online_wideo.php on line 199

Jak przebiega kurs?

Kurs prowadzony jest bez konkretnych terminów, więc możesz zapisać się w każdej chwili.

Sam proces zapisu i płatności za kurs szczegółowo omówiłem w tym materiale wideo. Po zapisie na kurs otrzymasz automatycznie maila z wszystkimi lekcjami.

Po obejrzeniu lekcji wykonujesz ćwiczenia oraz odrabiasz pracę domową (jeśli takie były) i wysyłasz wykonane zdjęcia mailem. Na cotygodniowym spotkaniu online, usłyszysz anonimowy komentarz na temat Twoich prac. Możesz wysłać inne zdjęcia ze swojego archiwum zdjęciowego. Ustalony jest limit 3. zdjęć na spotkanie online. Spotkania online są nagrywane na wideo i udostępniane uczestnikom do obejrzenia.

W dowolnym momencie możesz podejść do testu wiedzy. Gdy go zdasz, otrzymasz dyplom ukończenia kursu. Skomplikowane? Ależ skąd! Banalnie proste.

Uwaga! W pierwszym mailu dostajesz wszystkie lekcje i uczysz się we własnym tempie.

TERMINARZ


Od razu - Lekcje od 1. do 18. + kursy bonusowe + test wiedzy.
8 dzień - Omówienie prac online
15 dzień - Omówienie prac online
22 dzień - Omówienie prac online
29 dzień - Omówienie prac online
36 dzień - Omówienie prac online
43 dzień - Omówienie prac online

Cechy kursu


kurs fotografii online

Teoria i ćwiczenia to materiały wideo do analizy. Twój udział jest czynny. Powtarzasz ćwiczenia za prowadzącym. Materiały wideo możesz pobrać na dysk i odtwarzać w dowolnym momencie.

kurs fotografii online

Po części teoretycznej wysyłasz mi zdjęcia e-mailem. Podczas webinara anonimowo omawiam prace, wzkazuje wady i zalety. Takich spotkań jest 6. Jeśli nie możesz być online - możesz obejrzeć zapis wideo.

kurs fotografii online

W każdym momencie kursu możesz podejść do testu sprawdzającego wiedzę. Ty o tym decydujesz. Test działa motywująco. Każdy stara się aby wypaść najlepiej podczas sprawdzianu.

kurs fotografii online

Natychmiast po zaliczeniu testu otrzymujesz dyplom w postaci elektronicznej /PDF do wydrukowania/ z podpisem i pieczątką oraz numerem instytucji szkoleniowej.


kurs fotografii pejzażowej, krajobrazowej, podróżniczej Karol Nienartowicz
Islandia, fot. Karol Nienartowicz.

Dyplom ukończenia kursu


Link do testu wiedzy wysyłany jest automatycznie w pierwszej lekcji zaraz po dokonaniu płatności. Możesz podejść do testu w każdej chwili. Po zaliczeniu testu dyplom jest drukowany automatycznie i natychmiastowo i można go pobrać na dysk komputera.

Dyplom ukończenia kursu jest w formie elektronicznej. Należy samemu wydrukować ten elektroniczny dokument (plik PDF).

Na dyplomie jest informacja o rodzaju, zakresie kursu, imię i nazwisko oraz PESEL uczestnika, miejscowość, data, podpis i pieczątka firmowa, nr instytucji szkoleniowej + informacja, że kurs zakończył się zdanym egzaminem wiedzy.

Szczegóły:
- test jest testem jednokrotnego wyboru,
- nie ma ograniczeń czasowych na zaliczenie,
- należy uzyskać 60% poprawnych odpowiedzi,
- w przypadku niepowodzenia, każda poprawka jest płatna 17zł,
- nie ma możliwości wglądu i analizę zdanego lub niezdanego testu.


dyplom ukończenia kursu fotografii

Opinie


Więcej opinii...

kurs fotografii pejzażowej, krajobrazowej, podróżniczej Karol Nienartowicz
Dolomity, fot. Karol Nienartowicz.

Co jeszcze dostanę?

Materiał wideo pod tytułem Jeden dzień z Karolem Nienartowiczem, jest filmem dokumentalno-edukacyjny. Zobaczysz Karola Nienartowicza w konkretnej akcji na Sarniej Skale w Tatrach. Zobaczysz co i jak fotografuje. Zajrzysz do torby ze sprzętem fotografa. Poznasz motywy działania. W końcu dowiesz się o znanym pejzażyście z jego opowieści z nietypowych biwaków, niecodziennych zdarzeń i ciekawych przeżyć w górach. Dowiesz się jak się przygotować do wyprawy, jak się zmotywować. Zapoznasz się ze sposobami promocji własnej osoby i zarabiania Karola. Dowiesz się na czym w ogóle polega fotografowanie pejzaży i życia z pasji. Nie jest to nudny wywiad - rzeka ze sztampowymi pytaniami. Karol opowiada /i wykonuje instruktaż/ w sposób barwny. Ten materiał nagrany w Tatrach ogląda się z wielką przyjemnością!

Kurs wideo

wartości 84zł
Jeden dzień z Karolem Nienartowiczem
Czas nagrania: 2h 40 minut

Jeden dzień z Karolem Nienartowiczem

Kurs wideo

wartości 59zł (oddzielnie ten kurs sprzedaję tutaj )
Jak robić timelapsy?
Czas nagrania: 1 godzina 11 minut

Jak robić timelapsy?


Obejrzyj fragmenty...Zdjęcia uczestniczki

Oto wybrane prace Ewy Majak, uczestniczki Kursu Fotografii Pejzażowej Karola Nienartowicza. Autorka wykonywała zdjęcia na bieżąco, podczas trwania kursu. Efekt pracy przesyłałą na spotkania online z omówieniem zdjęć. Autorka została wybrana dwukrotnie Fotografką Tygodnia na konkursie realizowanym co tydzień przez organizatora. Kliknij na zdjęciu aby je powiększyć.

Omawianie zdjęć

Na spotkaniach online przeprowadzanych za pomocą platformy konferencyjnej prowadzący omawia zdjęcia nadesłane przez uczestników. Dla nieobecnych przygotowany jest materiał wideo ze spotkania do obejrzenia dostępny do 6 dni od terminu spotkania. Uczestnik wysyła do 3 zdjęć na tydzień. Prowadzący poświęca na te 3. zdjęcia minimum 9 minut zwięzłej recenzji, wskazując plusy i minusy na ujęciach.

Najlepsze nadesłane prace są wyróżniane i publikowane z uzasadnieniem na blogu. Przekonaj się, że nauka przez internet jest skuteczna pod warunkiem, że się chce. Odwiedź BLOGA i zobacz jakie efekty uzyskują uczestnicy kursów online z omówieniem zdjęć.

Od września 2013 do sierpnia 2021 omówiliśmy 18554 zdjęć na 688 spotkaniach. Spotkania organizowane są co wtorek o godz. 20.00. Nie trzeba instalować oprogramowania do odbioru transmisji wideo na swoim komputerze.

Pamiętaj, wybierając tę opcję, musisz rozpocząć naukę od razu. Nie ma możliwości przesuwania terminów uczestnictwa w spotkaniach online. Obejrzyj przykładową recenzję.


Wybierz swój kurs

Który wybrać kurs? To zależy od stopnia samodyscypliny. Jeżeli potrafisz się zmotywować do pracy i jednocześnie potrafisz samodzielnie ocenić efekty swojej pracy to wybierz KURS WIDEO. To najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla dobrze zorganizowanych osób.

Jeśli chcesz abym Cię jeszcze bardziej zmotywował i oceniał postępy Twojej pracy na bieżąco podczas spotkań online to wybierz KURS ONLINE. Możesz również oceniać efekty innych uczestników i czerpać z tego inspiracje. Każde zdjęcie recenzuję 3 minuty, co przy 18 zdjęciach daje w sumie 54 minut poświęconych tylko Twoim pracom. Jeśli wybierzesz tę opcję, to musisz rozpocząć naukę od razu, bez możliwości przesuwania spotkań online.

Jest to opcja dla osób, które są odporne na krytykę. Zdjęcia początkujących fotografów są obarczone wieloma błędami, które prowadzący ma obowiązek wychwycić i przedstawić. Jeśli jesteś wrażliwy na szczere słowa krytyki - wybierz opcję WIDEO.


KURS
WIDEO
KURS
ONLINE
Kurs fotografii pejzażowej wideo wartości 160zł
Kurs Jeden dzień...
wartości 84zł
Kurs Jak robić...
wartości 59zł
Dyplom ukończenia
6. tygodni spotkań online z omówieniem do 18 zdjęć
warte 139zł
Rabat
Inwestujesz
303 zł 160zł
442 zł 299zł
Oszczędzasz
143zł
143zł
Zapisz mnie!
Zapisz mnie!

Zniżki są podawane w zaokrągleniu w górę i w dół do 5%.


PS Do dyspozycji oddaje Ci chyba jedyny w Polsce kurs fotografii pejzażowej. Do dyspozycji masz ponad 10 godzin nagrań wideo!
Szymon Zduńczyk
Agencja Foto Oko
Ul. Porębskiego 68/7
80-180 Gdańsk