JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?

Darmowy poradnik: Jak zacząć zarabiać na fotografii?


Wybrana lekcja z kursu biznesowego
Tajemnice Sukcesu Fotografa.Czas trwania kursu: 1 godzina 26 min.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu : 1280x720px.
Forma: plik do pobrania
Stopień trudności:wirtualna okładka darmowy poradnik fotografii
Nie wiesz od czego zacząć?

Masz fotograficzną pasję? Zastanawiasz się nad zarabianiem na fotografii? A może już masz na koncie kilka zleceń? Zapisz się na bezpłatny kurs dotyczący zarabiania na fotografii. Dowiesz się jak zacząć, jak w prosty sposób zbudować portfolio, jak wyceniać zlecenia fotograficzne. Ponadto pokażę jak umiejętnie reklamować się, jakie podejmować po kolei czynności aby Twoje działania przynosiły Ci pieniądze, a nie frustracje. Ten kurs ujawnia strategię pozyskania klienta od początku do końca. Zapisując się, otrzymasz ponadto szereg darmowych porad z dziedziny fotografii kulinarnej, fotografii studyjnej, portretu dziecięcego, analizy obrazu fotograficznego.

Czego konkretnie się nauczysz?

 • Jak w prosty sposób zbudować portolio i nie zbłaźnić się?
 • Czym jest oferta i co powinna zawierać abyś był traktowany poważnie?
 • Co powinien uwzględniać cennnik fotograficzny?
 • 3. przykłady wyceny zlecenia w oparciu o koszty i Twoje wymagania finansowe?
 • Jakie są najskuteczniejsze formy reklamy? Jak nie zmarnować pieniędzy?
 • Najlepsze aktywne działania marketingowe dla początkującego fotografa.
 • Jak optymalizować koszty i jakie działania są najważniejsze w Toim biznesie?
 • Strategia działania. Jak doprowadzić do zdobycia pierwszego klienta? Jakie parametry trzeba zmieniać i co obserwować i notować aby posypały się zlecenia?


  Opinie uczestników

  Oto kilka opinii z darmowych szkoleń dla profesjonalnych fotografów.

  Materiał otwiera oczy.. Do tej pory duże sumy działały na wyobraźnię a tutaj widać że czasami duże sumy mieszczą się w tych mniejszych i krótszych. Zmiana sposobu myślenia pewnie zajmie trochę czasu.. Ale jest jak najbardziej potrzebna by nie utonąć na starcie! Ciekawe co będzie w dalszych materiałach.
  Wojtek

  BDłuuuugo szukałem sensownego poradnika pytając "co dalej z tym fotografowaniem?". W sieci pełno forów a w nich masa zgorzkniałych pseudoguru zatopionych w technikalnych detalach i sporach o wyższości nikonów nad canonierami. Tu zapowiada się nareszcie rzeczowo.
  Robert

  Ciekawe podejście do wyliczenia zapłaty za roboczogodzinę. Faktycznie nigdy nie zastanawiałem się nad faktem, że często małe krótkie zlecenie jest tak naprawdę w brew pozorom bardziej opłacalne od dużego "konkretnego" zlecenia. Super! nie mogę się doczekać szkolenia.
  Wojciech

  Ile kosztuje?

  Twoja inwestycja to 39 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.

  Pobieram darmowy kurs Jak pozyskać pierwszego klienta.

  imię:*


  e-mail:*


  Zapisując się akceptuję Politykę prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Zgadzam się również na otrzymywanie wiadomości e-mail na temat bieżących płatnych i bezpłatnych webinarów i kursów.
  PS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
  W każdej chwili możesz się wypisać.


  PPS Gdy zapiszesz się, zajrzyj koniecznie do zakłądki spam/kosz, wiadomość potwierdzająca czasem się zawierusza.  Do zobaczenia po drugiej stronie!


  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk