JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE W KAŻDYCH WARUNKACH?

Darmowy poradnik wideo: 10 technik na każdą sytuację

Czas trwania lekcji wideo: 25 min.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu : 1280x720px.
Forma: plik do pobrania
Stopień trudności:Darmowy kurs fotografii online


Czego konkretnie się nauczysz?- Jak wykorzystać zasady dobrej kompozycji w praktyce i niemal bez względu na fotografowany obiekt i miejsce wykonać ciekawe zdjęcia.
- Jest to materiał wideo na którym pokazuję proces myślenia i tworzenia ciekawych kompozycji. Możesz zobaczyć zawodowego fotografa w akcji.
- Przekonasz się, że najważniejsze są umiejętności. Nie potrzeba wyjeżdżać na drogą wycieczkę aby znaleźć się w ciekawym miejscu i tam robić dobre zdjęćia. Ciekawość należy budować ciekawymi zdjęciami w każdej sytuacji.

Opinie uczestników

Dzień dobry!
Pobrałam wideo i jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać Twoje techniki robienia ciekawszych zdjęc. Muszę przyznać że, niektóre z trików stosowałam intuicyjnie, a niektóre znałam z innych poradników. Ale były też takie sposoby, których wręcz unikałam np. kasowałam pierwszy, nieostry plan! Nie zawsze, ale zdarzało się:) Fotografuję dopiero od ponad roku, więc błędow popełniam na pewno mnóstwo, ale jest i tak o niebo lepiej, niż na początku:)
W każdym razie, wiele rzeczy sobie poukładałam i jestem bogatsza w nowe informacje. Dziękuję bardzo za to wideo i jeśli będzie to możliwe bedę korzystać w przyszłości.
Pozdrawiam serdecznie.
Dagmara

Ile kosztuje?

Twoja inwestycja to 22 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny kurs wideo JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE W KAŻDYCH WARUNKACH?

 • TAK, WIEM, że mój mail jest bezpieczny i nie zostanie nikomu przekazany.

  imię:*


  e-mail:*


  Akceptuję Politykę prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na darmowy webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Chcę również otrzymywać informacje o płatnych i bezpłatnych szkoleniach.

 • PS Na ten kurs zapisało się już ponad 8600 miłośników fotografii. Dołącz do nas!


  PPS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
  W każdej chwili możesz się wypisać.  Do zobaczenia po drugiej stronie!


  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk