Jak kadrować zdjęcia?

60 przykładów z fotografii ślubnej

Jak eliminować błędy komponowania zdjęcia reportażowego i dopracować kadr do perfekcji
w Photoshopie, by następnie wyciągnąć wnioski
i uniknąć tych błędów podczas wykonywania zdjęć.


Czas nagrania lekcji wideo: 2 godziny 56 minut
Rozpoczęcie kursu: cały rok, w momencie zapisu.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu: 1028x768px.
ISBN 978-83-63660-10-9, rok wydania: 2012
Dyplom ukończenia: Nie
Nośnik: pliki do pobrania

Stopień trudności:jak kadrować zdjęcia, kompozycja w fotografii Zapewne często zastanawiasz się nad swoimi zdjęciami, nad tym co jeszcze możesz w nich poprawić. Myślisz o kompozycji wykonanych zdjęć. Często jest tak, że nie ma czasu na zastanawianie się nad ta kwestią. Dopiero ogladajac zdjęcia w komputerez dostrzegasz szereg błędów lub niedociagnięć. Nie cofniesz czasu, nie wykonasz lepszego tego samego zdjęcia. Możesz je jedynie poprawić przez przekomponowanie, zmiana kadru. Ten kurs pomoże Ci poznać zasady jakimi należy się kierować podczas wykonywania kadrowanie w dowolnym programie graficznym. Ucząc się przed komputerem zasad kompozycji zaczynasz je mimowolnie stosować podczas robienia zdjęć. Popełniasz coraz mniej błędów i robisz coraz lepsze zdjęcia. Możesz pobrać zdjęcia i ćwiczyć razem z prowadzacym na tym samym materiale.

Co da Ci kurs?

Nauczysz się zasad kadrowania zdjęć w komputerze - Twoje zdjęcia będa wygladały o niebo lepiej jeśli dotniesz je np. w oparciu o zasadę mocnych punktów obrazu.

Poznasz podstawowe zasady kompozycji w fotografii - zasadę równowagi kompozycji w fotografii, kontrastu tonalnego i kolorystycznego, kompozycję kośną i symetryczną, zasadę pierwszego planu, zastosowania głębi ostrości i wielu innych

Dowiesz się jak przycinać zdjęcia gdy na krawędziach są różne elementy: linie, plamy, kolory, jasne i ciemne motywy - tej wiedzy nie nabędziesz czytając poradniki i samemu eksperymentując. Zaoszczędzony czas wykorzystaj na świadome fotografowanie.

Zaczniesz eliminować błędy, niedociągnięcia które przeszkadzają w najlepszym odbiorze zdjęcia. Jak eliminować przeszkadzające motywy na krawedzi i w środku kadru, jak radzić sobie ze zbyt jasnymi i ciemnymi motywami, jak retuszować drobne fragmenty obrazu.


kurs Jak kadrować zdjęcia, 60 przykładów z fotografii ślubnej
Komu masz zaufać?:
Szymon Zduńczyk
portfolio ślubne: www.zdjeciaslubne.zdunczyk.com
portfolio reklamowe: www.foto-oko.pl

kurs fotografii slubnej, webinar online kurs fotografii slubnej, webinar online kurs fotografii slubnej, webinar online kurs fotografii slubnej, webinar online


Jak przebiega kurs?

Po zapisie na kurs otrzymasz maila. Potwierdź uczestnictwo klikając w podany link. Następnie otrzymasz pierwszą lekcję wideo. Ta operacją trwa kilka minut, czyli po zapisie w ciągu kilku chwil możesz już korzystać z kursu. Nastepnie codziennie otrzymasz jedną 15-20 minutową lekcję. Nie zasypię Cię materiałem, którego nie będziesz w stanie przeanalizować. Do kursu załączam zdjęcia, te same, które omawiam w tym kursie. Możesz samodzielnie kadrować je i porównywać z operacjami prowadzącego. W ten sposób jesteś w stanie przerobić cały materiał poświęcając co dnia niewiele czasu.

Obejrzyj fragmenty...


100% gwarancja satysfakcji
Jeśli w jakimkolwiek momencie stwierdzisz, że kurs nie jest dla Ciebie zwrócę Ci Twoją inwestycję. Masz na to 100 dni.
Ile mam zainwestować?
Kurs wideo kosztuje jedynie 45zł

Tak, chcę otrzymać szkolenie wideo JAK KADROWAĆ ZDJĘCIA. 60 PRZYKŁADÓW W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ w cenie 45zł brutto.

 • TAK, WIEM, że jestem chroniony 100% gwarancja satysfakcji przez 100 dni.

 • TAK, WIEM, że mam dostęp do kursu przez 100 dni. W tym czasie mogę pobrać filmy i zapisać je na swoim komputerze.


  imię:*


  nazwisko:*


  e-mail:*


  Składając zamówienie akceptuję Politykę prywatności i regulamin

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na kurs/zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.

 • PS Pamietaj w każdej chwili możesz zrezygnować a ja zwócę Ci zainwestowane pieniądze.

  Zapraszam!  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk