Centrum pomocy


MAM POCZTĘ O2.PL LUB TLEN.PL. MAILE Z LEKCJAMI NIE DOCHODZĄMAM POCZTĘ GMAIL. MAILE Z LEKCJAMI NIE DOCHODZĄMAM POCZTĘ WP.PL. MAILE Z LEKCJAMI NIE DOCHODZĄ
JAK PRZEBIEGA ZAPIS NA KURS: PŁATNOŚCI I ODBIÓR MATERIAŁÓW?
MAM PROBLEMY Z POBIERANIEM
I ODTWARZANIEM WIDEO
FILM SIĘ NIE URUCHAMIA

Pobierz i zainstaluj darmowy program VLC media player do odtwarzania filmów: http://powiedz.jaka-lustrzanke.pl/vlc-2.0.1-win32.exe Jeśli masz problemy, poproś osobę która to za Ciebie zrobi.

DALEJ FILM SIĘ NIE URUCHAMIA?

Skasuj pobraną lekcję z dysku i pobierz plik wideo jeszcze raz. Czasem zdarzają się błędy przy przesyle danych z serwera na Twój komputer.

Najlepszą przeglądarką internetową do pobierania/odtwarzania lekcji jest Chrome. Najlepszym programem do odtwarzania jest Windows Media Player, Media Player Classic (programy nie wymagają pobrania, są już standardowo zainstalowane w komputerze).

ODTWARZANIE W PRZEGLĄDARCE ONLINE

Jeśli masz przeglądarkę internetową Chrome odtwarzanie jest bardzo wygodne. Nie musisz czekać aż plik będzie pobrany na dysk. Wystarczy, że klikniesz jeden raz prawym klawiszem myszki na linku z filmem i wybierzesz opcję „otwórz odnośnik w przeglądarce”. Film po kilku sekundach się uruchomi właśnie w przeglądarce Chrome.

Jeśli film będzie się zacinał i zwalniał oznacza to, że transfer jest niewystarczający i musisz zapisać plik. W tym celu gdy pokaże się okno z filmem klikasz prawym klawiszem myszki i wybierasz opcję zapisz „film wideo jako”. Po zakończeniu pobrania możesz obejrzeć go w dowolnym czasie.

INNE METODY POBRANIA FILMU

Możesz skopiować adres linku i wkleić go do przeglądarki. W tym celu klikasz prawym klawiszem myszki na linku z filmem i wybierasz „kopiuj adres odnośnika”. Następnie uruchamiasz przeglądarkę internetową i wklejasz skopiowany adres u góry do paska klikając prawym klawiszem myszki i wybierając opcję „wklej” . W przeglądarkach Firefox, Internet Explorer i Opera plik zacznie być pobierany. Po pobraniu należy odnaleźć i uruchomić film. Jeśli tą operację wykonasz na przeglądarce Chrome, film uruchomi się po kilku sekundach w oknie tejże przeglądarki.

CZY KURSY FOTOGRAFII ONLINE
SĄ SKUTECZNE?