Fot. Szymon Zduńczyk.

Jak ustawić modela do aparatu?

Jak uniknąć błędów upozowania modeli bez względu na wiek?

3 dniowe, darmowe szkolenie online z omówieniem zdjęć uczestników
22, 23, 24 czerwiec 2022
Zapis na to szkolenie potrwa do 22 czerwca 2022 do godz. 12.00

Czego się dowiesz?

Jakich błędów unikać podczas ustawiania dziecka, kobiety, członków rodziny do zdjęcia? Poprawne ustawienie, dłoni, rąk, głowy, nóg, tułowia. Właściwe relacje/pozy pomiędzy poszczególnymi osobami wspólnie pozującymi do zdjęcia.

Część nagód w wersji "namacalnej" - książki za III, II i I miejsce

Kto poprowadzi szkolenie?

Szymon Zduńczyk - zdjęcie

Szymon Zduńczyk

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi kierunku Fotografia i Politechniki Gdańskiej kierunku Elektrotechnika. Od 2004 roku właściciel AGENCJI FOTO OKO i fotograf zawodowy. Założyciel AKADEMII FOTO OKO. Laureat kilku znanych konkursów w kraju i za granicą.


Przykładowy dyplom dla laureatów I, II i III miejsca

Przebieg kursu

Kurs będzie składał się z 3 spotkań online po 1 godzinie. Uczestnik ma możliwość nadesłania jednego zdjęcia do recenzji. Szkolenie będzie polegało na ocenie zdjęć przez prowadzącego, wskazania plusów i minusów zastosowanych rozwiązań. Na każde zdjęcie prowadzący poświęci 3 minuty (to bardzo dużo!). Liczba możliwych omówionych zdjęć jest ograniczona i wynosi 45. Decyduje kolejność nadesłanych zdjęć.

Po spotkaniu online będzie możliwość odtworzenia materiału wideo do 7 dni od daty spotkania online. Podczas kursu będzie ogłoszony konkurs na najlepsze nadesłane zdjęcia. Laureaci (miejsca od 1. do 10.) otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 2000 zł i dyplomy. Obecni uczniowie i słuchacze Kursów i Akademii Foto Oko będą mogli wziąć udział, jednak muszą nadesłać nowo wykonane zdjęcia.

Szczegóły szkolenia będą dostarczone uczestnikom po zapisaniu się drogą e-mailową.

Ile kosztuje szkolenie?

Twoje inwestycja to 0zł. Szkolenie jest darmowe. Wpisz swoje dane pod spodem, następnie odwiedź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź zapisanie się na szkolenie. Koniecznie sprawdź zakładkę spam/kosz/oferty.
Tak, chcę zapisać się na darmowe szkolenie online Jak ustawić modela do aparatu? Wiem, że mogę nadesłać zdjęcie z wizerunkiem osoby trzeciej, które Szymon Zduńczyk będzie recenzował online, a materiał wideo powstały z tego spotkania będzie udostępniał w mediach społecznościowych. Mam prawo udzielić pozwolenia Szymonowi Zduńczykowi na taką formę publikacji wizerunku osoby widniejącej na zdjęciu. Oświadczam, że zdjęcie jest mojego autorstwa.

imię:

e-mail:


Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu zapisu na DARMOWE SZKOLENIE ONLINE oraz zapisu na newsletter.

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.

Tak, zgadzam się na otrzymywanie od Agencji Foto Oko Szymon Zduńczyk drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest: Szymon Zduńczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności i plików cookies.


PS Szkolenie jest zorganizowane z okazji premiery e-booka w języku polskim i angielskim oraz wersji książkowej w języku angielskim. Ostanie takie szkolenie miało miejsce w marcu 2020 roku. Trudno powiedzieć kiedy będzie kolejna tego typu okazja.