Opłać szkolenie i ciesz się lepszymi zdjęciami

UWAGA! Ta opcja kursu jest produktem elektronicznym podlegająca prawom autorskim i nie jest dostępna do nabycia w krajach Uni Europejskiej, poza Polską. Jeśli obecnie przebywasz w jednym z krajów UE, to nie możesz nabyć tego kursu. Wybierz opcję ONLINE tego kursu klikając TUTAJ. System informatyczny blokuje płatność, jeśli Twoje IP jest z obszaru UE. Jeśli przebywasz w Polsce i w każdym innym kraju poza UE, możesz nabyć ten kurs. Podstawa prawna: art. 1 p. 5 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2018/302 z dnia 28 lutego 2018 r.

Wpisz swoje dane, zaznacz zgody i akceptacje, wybierz formę płatności i kliknij "Zamawiam i płacę".

Do dyspozycji masz przelew tradycyjny /na konto lub na poczcie/ - pierwszy z lewej, płatnośc z za granicy np. za pomocą PayPal lub kartą kredytową, płatność szybkim przelewem internetowym, płatność smartfonem za pomocą BLIK oraz inne formy płatności.

Tak, chcę zapisać się na kurs Jak komponować zdjęcia w opcji WIDEO i płacę 195 zł 107zł brutto. Szczegóły zamówienia kursu

  • TAK, WIEM, że otrzymam dodatkowo 2. kursy wideo.

  • imię:*


    nazwisko:*


    e-mail:*


    Składając zamówienie akceptuję Politykę prywatności i regulamin Agencji Foto Oko.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na kurs/zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.