Opłać szkolenie i ciesz się lepszymi zdjęciami

UWAGA! Ta opcja kursu jest produktem elektronicznym podlegająca prawom autorskim i nie jest dostępna do nabycia w krajach Uni Europejskiej, poza Polską. Jeśli obecnie przebywasz w jednym z krajów UE, to nie możesz nabyć tego kursu. Wybierz opcję ONLINE tego kursu klikając TUTAJ. System informatyczny blokuje płatność, jeśli Twoje IP jest z obszaru UE. Jeśli przebywasz w Polsce i w każdym innym kraju poza UE, możesz nabyć ten kurs. Podstawa prawna: art. 1 p. 5 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2018/302 z dnia 28 lutego 2018 r.

Wpisz swoje dane, zaznacz zgody i akceptacje, wybierz formę płatności i kliknij "Zamawiam i płacę".

Do dyspozycji masz przelew tradycyjny /na konto lub na poczcie/ - pierwszy z lewej, płatnośc z za granicy np. za pomocą PayPal lub kartą kredytową, płatność szybkim przelewem internetowym, płatność smartfonem za pomocą BLIK oraz inne formy płatności.


Potwierdzam, że nie przebywam obecnie na terenie Unii Europejskiej, za wyjątkiem Polski.
Tak, chcę zapisać się na kurs Światło w fotografii w opcji WIDEO i płacę 219 zł 146zł brutto. Szczegóły zamówienia kursu

  • TAK, WIEM, że otrzymam dodatkowo 1. kurs wideo.


  • imię:*


    nazwisko:*


    e-mail:*


    Składając zamówienie akceptuję Politykę prywatności i regulamin Agencji Foto Oko.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na kurs/zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.