Opłać szkolenie i ciesz się lepszymi zdjęciami

UWAGA! Ta opcja kursu jest produktem elektronicznym podlegająca prawom autorskim i nie jest dostępna do nabycia w krajach Unii Europejskiej, poza Polską. Jeśli obecnie przebywasz w jednym z krajów UE, to nie możesz nabyć tego kursu. Wybierz opcję ONLINE tego kursu klikając TUTAJ. System informatyczny blokuje płatność, jeśli Twoje IP jest z obszaru UE. Jeśli przebywasz w Polsce i w każdym innym kraju poza UE, możesz nabyć ten kurs. Podstawa prawna: art. 1 p. 5 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2018/302 z dnia 28 lutego 2018 r.

Wpisz swoje dane, zaznacz zgody i akceptacje, wybierz formę płatności i kliknij "Zamawiam i płacę".

Do dyspozycji masz przelew tradycyjny (na konto lub na poczcie) - pierwszy z lewej, płatnośc z za granicy np. za pomocą PayPal lub kartą kredytową, płatność szybkim przelewem internetowym, płatność smartfonem za pomocą BLIK oraz inne formy płatności.

Tak, chcę zapisać się na kurs ABC fotografii w opcji WIDEO i płacę 195 zł 138zł brutto. Przebieg zamówienia kursu

TAK, WIEM, że otrzymam dodatkowo 2. kursy wideo.

imię:*


nazwisko:*


e-mail:*


Potwierdzam, że nie przebywam obecnie na terenie Unii Europejskiej, za wyjątkiem Polski.

Składając zamówienie akceptuję Regulamin .

Wyrażam zgodę na wykonanie umowy w całości i dostarczenie mi treści cyfrowej w postaci zamawianego kursu przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jestem świadomy, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest: Szymon Zduńczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności i plików cookies.