Google Adwords dla fotografów

Jak stworzyć i zoptymalizować swoją pierwszą kampanię linków sponsorowanych?

Forma kursu: nagranie wideo z webinara
Możliwość pobrania na dysk: tak
Czas trwania: 1h 32 min.
Rozdzielczość obrazu : 1024x768px; Format: MP4
System operacyjny: Windows, Mac, Linux

Stopień trudności:


kurs fotografii online

Skuteczna, mierzalna reklama?

Google Adwords to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe dla fotografa. Daje Ci możliwości sterowania wydatkami i kontrolowania efektów zamieszczenych reklam. Tego nie dostaniesz w przypadku tradycyjnej reklamy drukowanej, czy banerów internetowych czy ogłoszeń płatnych w portalach branżowych. Dowiedz się jak założyć i sterować kampanią linków sponsorowanych w Google Adwords.

Koniecznie obejrzyj...

Dla kogo?

 • Jeśli zarabiasz na fotografowaniu ślubów, chrzcin, komunii lub zajmujesz się fotografią reklamową to te szkolenie jest dla Ciebie. Nie wyobrażam sobie bycia profesjonalnym fotografem bez reklamy w internecie a Google Adwords w szczególności.

 • Dla fotografa, który zaczyna zarabiać na fotografii. Nie popełniaj błędów związanych z inwestowaniem reklamy. Na starcie nie masz za dużo funduszy. Przemysl dobrze zanim wydasz pieniadze na reklamę.

 • Dla fotografa, który już zarabia z fotografii. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich wyników finansowych to weź udział w webinarze i zostaw konkurencje w tyle.

 • Dla fotografa, który już korzysta z linków płatnych ale nie jest zadowolony z efektów, nie wie jak zwiększyć skuteczność swojej reklamy. Jeśli chesz dowiedzieć się jakie reklamy i jakie słowa kluczowe przynoszą Ci konkretnych klientów zapisz się na webinar. Powiem ci jak nie wydawać pieniędzy na nieproduktywne treści reklamowe • szkolenie google adwords dla fotografów

  Czego konkretnie się nauczysz?

 • Jak założyć pierwszą kampanię linków sponsorowanych? Przy odrobinie szcześcia możesz rozpoczać i zdobyć 200-300 potencjalnych klientów bez wydawania nawet złotówki. Tak! To nie blef.

 • Jak napisać skuteczną reklamę? Nie jest sztuką napisać reklamę, która będzia miała dużą klikalność. Wydasz dużo pieniędzy a nie zdobedziesz konkretnych klientów tylko ciekawskich.

 • Jak umiejętnie dobrać słowa kluczowe? Podobnie jak w pisaniu tekstów dobór słów kluczowych jest bardzo ważna. Możesz mieć duży ruch na stronie a klientów jak na lekarstwo.

 • Jak kontrolować skuteczność reklam? Co zrobić aby zwiększać skuteczność kampanii?

 • Dostaniesz strategię działania na pierwsze 3 miesiące i na późniejszy czas. Ważne jest aby mieć pomysł na działanie i wiedzieć o co w ogóle chodzi w kampanii Google Adwords i nie działać chaotycznie tracac przy tym sporo pieniędzy.

 • Jak rozliczyć się z Twoim urzędem skarbowym? Import usług jakim jest zakup linków sponsorowancyh powoduje pewne zobowiązania. Powiem Ci krok po kroku jak wszystko załatwić i mieć święty spokój. • szkolenie google adwords dla fotografów

  Jak otrzymać zapis wideo z webinara?

  1. Wypełniasz dane w tabeli pod spodem i zamawiasz szkolenie.

  2. Natychmiast otrzymujesz potwierdzenie wpłaty oraz link do wideo.


  100% gwarancja satysfakcji

  Jeśli w jakimkolwiek momencie stwierdzisz, że webinar nie jest dla Ciebie zwrócę Ci Twoją inwestycję. Masz na to 14 dni.

  Ile kosztuje szkolenie?
  Wideo szkolenie kosztuje jedyne 28zł
  Ta kwota zwóci Ci się po kilku dniach zoptymalizowanej kampanii Google Adwords.

  Tak, zapisuję się na szkolenie Google Adwords dla fotografów w cenie 28zł brutto.

 • TAK, WIEM, że jestem chroniony 100% gwarancja satysfakcji przez 14 dni.

  imię:*


  nazwisko:*


  e-mail:*


  Składając zamówienie akceptuję Politykę prywatności i regulamin.

 • PS Nie popełniaj błędów, które ja popełniłem i straciłem kilka tysięcy złotych.

  Do zobaczenia po tamtej stronie!  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk