2 Zapis na darmowe szkolenie fotograficzne

Poranek pod Cerro Torre (3102 m) i lodowcem Grande. Patagonia, Argentyna, fot. Karol Nienartowicz 2018

Konferencja online
z Karolem Nienartowiczem

Dowiedz się jak robić lepsze zdjęcia
i bądź bardziej świadomym fotografem


Darmowe szkolenie fotograficzne. Dostęp do bezpłatnego udziału w internetowym seminarium fotograficznym.

12 marca 2018 o godz. 20.00-21.00.Czego się dowiesz? Co ciekawego zobaczysz? Co zyskasz?- Karol wrócił parę dni temu do Polski i chce się z Tobę podzielić na gorąco wrażeniami z wyprawy. Oto co napisał na Facebooku: "25 dni, 8 samolotów, 40 godzin w powietrzu, 30000 km lotu, 3500 km samochodem, 132 km pieszo w górach Wczoraj wróciłem z końca cywilizowanego świata: Andów Patagońskich i Ziemi Ognistej w Argentynie i Chile! Witajcie!"

- 15 marca będzie miała miejsce premiera książki Karola, zobacz jak ta niezwykła publikacja wygląda od środka.

- Jeśli masz jakiś problem fotograficzny, coś Cię gryzie, masz dylemat, Karol postara się udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

Kim jest zaproszony gość?


Karol Nienartowicz - zdjęcie

Karol Nienartowicz

Człowiek znany i ceniony w świecie fotografii, miłośników gór i tych, którzy mają szczególnie wrażliwy zmysł estetyczny. Nie jest ani typowym fotografem, ani zwykłym podróżnikiem. Jego zdaniem świat wygląda najpiękniej przez obiektyw aparatu. W ciągu 7 lat odwiedził ponad 30 krajów, fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w Górach Skandynawskich, na Islandii i w Macedonii. Z uśmiechem jednak mówi, że mieszka w Polsce i nie chciałby mieszkać nigdzie indziej. To światowej klasy fotograf, w dodatku bardzo sympatyczny.


Kto poprowadzi spotkanie?

Szymon Zduńczyk - zdjęcie

Szymon Zduńczyk

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi kierunku Fotografia i Politechniki Gdańskiej kierunku Elektrotechnika. Od 2004 roku właściciel AGENCJI FOTO OKO i fotograf zawodowy. Założyciel AKADEMII FOTO OKO. Redaktor naczelny portalu RED FOCUS. Laureat kilku znanych konkursów w kraju i za granicą.

Do końca zapisów pozostałoIle kosztuje szkolenie?

Twoje inwestycja to 0zł. Szkolenie w tej chwili jest darmowe. Wpisz swoje dane pod spodem, następnie odwiedź swoją skrzynkę pocztową i potwierdź zapisanie się na szkolenie. Koniecznie sprawdź zakładkę spam/kosz.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny dostęp do darmowego szkolenia.

 • TAK, WIEM, że mój mail jest bezpieczny i nie zostanie nikomu przekazany.

  imię:*


  e-mail:*


  Akceptuję Regulamin i politykę prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na darmowy webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Chcę również otrzymywać informacje o płatnych i bezpłatnych szkoleniach.

 • PS Zapraszam na porcję 60 min. wysokiej jakości doznań z wyjątkowym ekspertem fotografii pejzażowej!

  PPS Webinar będzie nagrywany i udostępniane na 48h bezpłatnie.


  Zapraszam!


  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk