KURSY FOTOGRAFII PRO

Chcesz zarabiać na fotografii?
Chcesz otrzymać certyfikat i dostać dotację?
Masz sklep internetowy?
Chcesz fotografować swoje produkty? Myślisz o portrecie dziecięcym w studio?


Kurs fotografii ślubnej

Jest to zapis wideo z kursu online. Poznaj tajniki, stań sie niezależny i zarabiaj na fotografi ślubnej. Opowiem jak zacząć, jak się promować, jak nie popełniać błędów. Warsztat fotografa ślubnego, światło, kompozycja, sprawdzone pozy pary ślubnej.


Portret dziecięcy w studio

Jest to instruktaż fotografowania w studio. Błyskowa lampa studyjna, czy światła ciągłego? Niezbędny aparat i obiektyw. Podstawy fotografii studyjnej. Jak uzyskać czyste, szlachetne światło? Pięć najciekawszych ustawień światła w portrecie studyjnym. Opracowanie, retusz zdjęć


Kurs fotografii studyjnej

Jest to kurs fotografii online i wideo z pracami domowymi, a także omówieniem tych prac na spotkaniach internetowych. Jak zarabiać fotografując produkty? Jak samemu robić zdjęcia w sklepie internetowym? Jak fotografować ubrania, elektronikę, szkoło, metal.


Kurs fotografii kulinarnej

Jest to kurs fotografii online i wideo z pracami domowymi, a także omówieniem tych prac na spotkaniach internetowych. Sprzet, światło, kompozycja, stylizacja, opracowanie zdjęć kulinarnych. Jak zarabiać na fotografowaniu potraw.


Tajemnice Sukcesu Fotografa 2.0

Szkolenie z biznesu fotograficznego. Jak zacząć, marketing, sprzedaż, psychologia, urzędy, rozwój. Jak stworzyć sobie nową przestrzeń rynkową i zostawić konkurencję w tyle. Studium przypadku: wzrost przychodu o 283% w 4 lata. Instruktarz postępowania krok po kroku.