JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE W KAŻDYCH WARUNKACH?

Darmowy poradnik wideo: 10 technik na każdą sytuację

Czas trwania lekcji wideo: 25 min.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu : 1280x720px
Forma: plik do pobrania
Stopień trudności:

kurs fotografii online

Czego konkretnie się nauczysz?- Jak wykorzystać zasady dobrej kompozycji w praktyce i niemal bez względu na fotografowany obiekt i miejsce wykonać ciekawe zdjęcia.
- Jest to materiał wideo na którym pokazuję proces myślenia i tworzenia ciekawych kompozycji. Możesz zobaczyć zawodowego fotografa w akcji.
- Przekonasz się, że najważniejsze są umiejętności. Nie potrzeba wyjeżdżać na drogą wycieczkę aby znaleźć się w ciekawym miejscu i tam robić dobre zdjęćia. Ciekawość należy budować ciekawymi zdjęciami w każdej sytuacji.

Opinie uczestników

Dzień dobry!
Pobrałam wideo i jestem bardzo zadowolona, że mogłam poznać Twoje techniki robienia ciekawszych zdjęc. Muszę przyznać że, niektóre z trików stosowałam intuicyjnie, a niektóre znałam z innych poradników. Ale były też takie sposoby, których wręcz unikałam np. kasowałam pierwszy, nieostry plan! Nie zawsze, ale zdarzało się:) Fotografuję dopiero od ponad roku, więc błędow popełniam na pewno mnóstwo, ale jest i tak o niebo lepiej, niż na początku:) W każdym razie, wiele rzeczy sobie poukładałam i jestem bogatsza w nowe informacje. Dziękuję bardzo za to wideo i jeśli będzie to możliwe bedę korzystać w przyszłości.
Pozdrawiam serdecznie.
Dagmara

Ile kosztuje?

Twoja inwestycja to 22 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.

Zapis

Poniższy formularz jest bardzo rozbudowany, ale jest zgodny z obowiązującym prawem. Ustawodawca nałożył na mnie obowiązek takiej konstrukcji. W praktyce oznacza to, że będę Ci wysyłał informacje o bezpłatnych i płatnych kursach. Mniej więcej 95% maili z treścią i 5% maili zapraszających Cię na płatne edycje. W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

Tak, chcę zapisać się na newsletter, w którym otrzymam DARMOWY kurs fotografii JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE W KAŻDYCH WARUNKACH?

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

imię:*


e-mail:*


Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.

Tak, zgadzam się na otrzymywanie od Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.


PS Na ten kurs zapisało się już ponad 11400 miłośników fotografii. Dołącz do nas!

PPS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
W każdej chwili możesz się wypisać.

Do zobaczenia po drugiej stronie!


Szymon Zduńczyk
Agencja Foto Oko
Ul. Porębskiego 68/7
80-180 Gdańsk