CZAS I PRZYSŁONA
JAK CHLEB POWSZEDNI


Darmowy kurs fotografii.
Zapis wideo z webinara, czyli kursu online.

Czas trwania: 53 minuty
Rok wydania: wydanie drugie poprawione i uzupełnione w 2021
System: Windows, Mac, Linux
Rozdzielczość obrazu: FHD 1920x1080 px
Forma kursu: plik wideo do pobrania
Stopień aktualności wiedzy: 100%
Dyplom ukończenia: nie

Stopień trudności:

kurs fotografii online

Czego się dowiesz?

- Jak w ciekawy sposób stosować czas naświetlania i przysłonę?

- Jak w prosty sposób rozróżniać tryby fotografowania i jednocześnie kojarzyć je z fotografowanym motywem?

- Jak dobierać tryb fotografowania do konkretnej sceny?

- Jak umiejętnie stosować głębię ostrości? Kiedy stosować dużą a kiedy małą głębię ostrości? Jak to wpłynie na odbiór zdjęcia?

- Jak fotografować motywy poruszające się? Zamrażać, czy poruszać?

- Czy błąd mozna wykorzystać? Jak artystycznie poruszyć zdjęcie i jednocześnie poruszyć ogladającego Twoje zdjęcie?

- Jak przełamywać stereotypy jeśli chodzi o zdjęcia nocne i czułość ISO?

Opinie uczestników


Witam serdecznie! Bardzo dziękuję Panu za przysłane materiały. Są one świetnie napisane, prostym językiem, wszystko jest zrozumiałe. Nie ukrywam iż są bardzo pomocne, jestem bardzo zadowolona! Bardzo fajnie, że jest wiele odsyłaczy do profesjonalnych stron poświęconych fotografii. Miałam już nie raz do czynienia z fotografią, pewnie jak każdy będąc na wakacjach w ciekawych miejscach, ale teraz uczę sie stawiać pierwsze poważne kroki w tej fantastycznej zabawie. Dzięki Panu pomocy napewno będzie mi łatwiej :) Jeszcze raz dziękuję!
Pozdrawiam, Małgorzata R.

Bardzo dziękuję za spotkanie "czas i przysłona" na pewno wykorzystam wszelkie wskazówki w fotografowaniu sportu - kwestie zamrażania , rozmazania itp. super wyjaśnione i zobrazowane. Podziwiam zaangażowanie i sposób oraz chęci przekazywania wiedzy - bardzo rzetelne podsumowania i precyzyjny przekaz informacji . Trzymam kciuki za powodzenie Akademi Foto-Oko - fantastyczny pomysł !!!
Katarzyna

Witam serdecznie. Webinar "Czas i przysłona" jak i inne webinary oraz kursy opracowane przez Pana Szymona Zduńczyka są czymś co na pewno Was zachęci i spodoba się. Opracowanie wykładów oraz sposób przekazania wiedzy przez prowadzącego pozwala poznać w miłej atmosferze wiedzę z zakresu fotografii. Jeśli już coś wiesz na temat "malowania obrazów światłem" Twoja wiedza zostanie uporządkowana i pozwoli wykonywać zdecydowanie lepsze zdjęcia.
Pozdrawiam Paweł

Ile kosztuje?

Twoja inwestycja to 32 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.

Zapis

Poniższy formularz jest bardzo rozbudowany, ale jest zgodny z obowiązującym prawem. Ustawodawca nałożył na mnie obowiązek takiej konstrukcji. W praktyce oznacza to, że będę Ci wysyłał informacje o bezpłatnych i płatnych kursach. Mniej więcej 95% maili z treścią i 5% maili zapraszających Cię na płatne edycje. W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

Tak, chcę zapisać się na newsletter, w którym otrzymam DARMOWY kurs fotografii CZAS I PRZYSŁONA JAK CHLEB POWSZEDNI

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

imię:*


e-mail:*


Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.

Tak, zgadzam się na otrzymywanie od Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.


PS Na ten kurs zapisało się już ponad 10180 miłośników fotografii. Dołącz do nas!

PPS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
W każdej chwili możesz się wypisać.

Do zobaczenia po drugiej stronie!


Szymon Zduńczyk
Agencja Foto Oko
Ul. Porębskiego 68/7
80-180 Gdańsk