JAK POZYSKAĆ PIERWSZEGO KLIENTA?

Darmowy poradnik: Jak zacząć zarabiać na fotografii?


Wybrana lekcja z kursu biznesowego
Tajemnice Sukcesu Fotografa.Czas trwania kursu: 1 godzina 26 min.
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux.
Rozdzielczość obrazu: 1280x720px.
Forma: plik do pobrania
Stopień trudności:

wirtualna okładka darmowy poradnik fotografii
Nie wiesz od czego zacząć?

Masz fotograficzną pasję? Zastanawiasz się nad zarabianiem na fotografii? A może już masz na koncie kilka zleceń? Zapisz się na bezpłatny kurs dotyczący zarabiania na fotografii. Dowiesz się jak zacząć, jak w prosty sposób zbudować portfolio, jak wyceniać zlecenia fotograficzne. Ponadto pokażę jak umiejętnie reklamować się, jakie podejmować po kolei czynności aby Twoje działania przynosiły Ci pieniądze, a nie frustracje. Ten kurs ujawnia strategię pozyskania klienta od początku do końca. Zapisując się, otrzymasz ponadto szereg darmowych porad z dziedziny fotografii kulinarnej, fotografii studyjnej, portretu dziecięcego, analizy obrazu fotograficznego.

Czego konkretnie się nauczysz?

 • Jak w prosty sposób zbudować portolio i nie zbłaźnić się?
 • Czym jest oferta i co powinna zawierać abyś był traktowany poważnie?
 • Co powinien uwzględniać cennnik fotograficzny?
 • 3. przykłady wyceny zlecenia w oparciu o koszty i Twoje wymagania finansowe?
 • Jakie są najskuteczniejsze formy reklamy? Jak nie zmarnować pieniędzy?
 • Najlepsze aktywne działania marketingowe dla początkującego fotografa.
 • Jak optymalizować koszty i jakie działania są najważniejsze w Toim biznesie?
 • Strategia działania. Jak doprowadzić do zdobycia pierwszego klienta? Jakie parametry trzeba zmieniać i co obserwować i notować aby posypały się zlecenia?


  Opinie uczestników

  Oto kilka opinii z darmowych szkoleń dla profesjonalnych fotografów.

  Materiał otwiera oczy.. Do tej pory duże sumy działały na wyobraźnię a tutaj widać że czasami duże sumy mieszczą się w tych mniejszych i krótszych. Zmiana sposobu myślenia pewnie zajmie trochę czasu.. Ale jest jak najbardziej potrzebna by nie utonąć na starcie! Ciekawe co będzie w dalszych materiałach.
  Wojtek

  BDłuuuugo szukałem sensownego poradnika pytając "co dalej z tym fotografowaniem?". W sieci pełno forów a w nich masa zgorzkniałych pseudoguru zatopionych w technikalnych detalach i sporach o wyższości nikonów nad canonierami. Tu zapowiada się nareszcie rzeczowo.
  Robert

  Ciekawe podejście do wyliczenia zapłaty za roboczogodzinę. Faktycznie nigdy nie zastanawiałem się nad faktem, że często małe krótkie zlecenie jest tak naprawdę w brew pozorom bardziej opłacalne od dużego "konkretnego" zlecenia. Super! nie mogę się doczekać szkolenia.
  Wojciech

  Ile kosztuje?

  Twoja inwestycja to 39 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.

  Zapis

  Poniższy formularz jest bardzo rozbudowany, ale jest zgodny z obowiązującym prawem. Ustawodawca nałożył na mnie obowiązek takiej konstrukcji. W praktyce oznacza to, że będę Ci wysyłał informacje o bezpłatnych i płatnych kursach. Darmowe lekcje wysyłam na początku raz na 3 dni, później raz na tydzień. Mniej więcej 95% maili z treścią i 5% maili zapraszających Cię na płatne edycje. W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera.

  Tak, chcę zapisać się na newsletter, w którym otrzymam DARMOWY kurs fotografii Jak pozyskać pierwszego klienta?

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

  imię:*


  e-mail:*


  Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

  Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.

  Tak, zgadzam się na otrzymywanie od Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.


  PS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
  W każdej chwili możesz się wypisać.

  PPS Gdy zapiszesz się, zajrzyj koniecznie do zakładki spam/kosz, wiadomość potwierdzająca czasem się zawierusza.

  Do zobaczenia po drugiej stronie!


  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk