JAK ZARABIAĆ NA ZDJĘCIACH ŚLUBNYCH


Darmowy poradnik: 7 kroków do fotografii ślubnej.wirtualna okładka darmowy poradnik fotografii
Nie wiesz od czego zacząć?

Masz fotograficzną pasję? Zastanawiasz się nad zarabianiem na zdjęciach ślubnych? A może już masz na koncie kilka zleceń ślubnych w rodzinie. Zapisz się na bezpłatny poradnik dotyczący zarabiania na fotografii ślubnej. Dowiesz się jak zacząć, skąd czerpać inspiracje, jak fotografować w kościele, jak fotografować plener slubny. Ponadto pokażę Ci wiele ciekawych technik fotografowania z przykładami w postaci zdjęć ślubnych. Zapisując się, otrzymasz ponadto szereg darmowych porad z dziedziny fotografii kulinarnej, fotografii studyjnej, portretu dziecięcego, analizy obrazu fotograficznego.

Czego konkretnie się nauczysz?

 • Od czego zacząć, skąd brać inspiracje?
 • Jak złowić pierwszego klienta?
 • Jak fotografować w kościele?
 • Jaki sprzęt najbardziej nadaje się do fotografii ślubnej?
 • Jak fotografować plener?


  Darmowy kurs fotografii ślubnej. Inspirujace porady na maila. Pomysły na dobre zdjęcia.

  imię:*


  e-mail:*


  Zapisując się akceptuję Politykę prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Zgadzam się również na otrzymywanie wiadomości e-mail na temat bieżących płatnych i bezpłatnych webinarów i kursów.
  PS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
  W każdej chwili możesz się wypisać.


  PPS Gdy zapiszesz się, zajrzyj koniecznie do zakłądki spam/kosz, wiadomość potwierdzająca czasem się zawierusza.  Do zobaczenia po drugiej stronie!


  Szymon Zduńczyk
  Agencja Foto Oko
  Ul. Porębskiego 68/7
  80-180 Gdańsk