CZAS I PRZYSŁONA
JAK CHLEB POWSZEDNI


Darmowy kurs fotografii.
Zapis wideo z webinara, czyli kursu online.

Czas trwania: 1 godzina 4 minuty
Format: MP4. System: Windows, Mac, Linux. Rozdzielczość obrazu : 1280x720px.
Forma kursu: plik do pobrania

Stopień trudności:


Czego się dowiesz?

- Jak w ciekawy sposób stosować czas naświetlania i przysłonę?

- Jak w prosty sposób rozróżniać tryby fotografowaniai jednocześnie kojarzyć je
z fotografowanym motywem?

- Jak dobierać tryb fotografowania do konkretnej sceny?

- Jak umiejętnie stosować głębię ostrości? Kiedy stosować dużą a kiedy małą głębię ostrości? Jak to wpłynie na odbiór zdjęcia?

- Jak fotografować motywy poruszające się? Zamrażać, czy poruszać?

- Czy błąd mozna wykorzystać? Jak artystycznie poruszyć zdjęcie i jednocześnie poruszyć ogladającego Twoje zdjęcie?

- Jak przełamywać stereotypy jeśli chodzi o zdjęcia nocne i czułość ISO?


Opinie uczestników


Witam serdecznie! Bardzo dziękuję Panu za przysłane materiały. Są one świetnie napisane, prostym językiem, wszystko jest zrozumiałe. Nie ukrywam iż są bardzo pomocne, jestem bardzo zadowolona! Bardzo fajnie, że jest wiele odsyłaczy do profesjonalnych stron poświęconych fotografii. Miałam już nie raz do czynienia z fotografią, pewnie jak każdy będąc na wakacjach w ciekawych miejscach, ale teraz uczę sie stawiać pierwsze poważne kroki w tej fantastycznej zabawie. Dzięki Panu pomocy napewno będzie mi łatwiej :) Jeszcze raz dziękuję!
Pozdrawiam, Małgorzata R.

Bardzo dziękuję za spotkanie "czas i przysłona" na pewno wykorzystam wszelkie wskazówki w fotografowaniu sportu - kwestie zamrażania , rozmazania itp. super wyjaśnione i zobrazowane. Podziwiam zaangażowanie i sposób oraz chęci przekazywania wiedzy - bardzo rzetelne podsumowania i precyzyjny przekaz informacji . Trzymam kciuki za powodzenie Akademi Foto-Oko - fantastyczny pomysł !!!
Katarzyna

Witam serdecznie. Webinar "Czas i przysłona" jak i inne webinary oraz kursy opracowane przez Pana Szymona Zduńczyka są czymś co na pewno Was zachęci i spodoba się. Opracowanie wykładów oraz sposób przekazania wiedzy przez prowadzącego pozwala poznać w miłej atmosferze wiedzę z zakresu fotografii. Jeśli już coś wiesz na temat "malowania obrazów światłem" Twoja wiedza zostanie uporządkowana i pozwoli wykonywać zdecydowanie lepsze zdjęcia.
Pozdrawiam Paweł

Ile kosztuje?

Twoja inwestycja to 32 zł 0zł. Tak, zgadza się! Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych kruczków. Chcę Cię przekonać, że dostarczam treści o wysokiej jakości, dlatego daję Ci w prezencie pierwszy kurs za darmo.


Tak, chcę zapisać się na DARMOWY kurs fotografii CZAS I PRZYSŁONA JAK CHLEB POWSZEDNI

imię:*


e-mail:*


Zapisując się akceptuję Politykę prywatności i regulamin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na darmowy webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Chcę również otrzymywać informacje o płatnych i bezpłatnych szkoleniach.

PS Na ten kurs zapisało się już ponad 6900 miłośników fotografii. Dołącz do nas!


PPS Szanuję Twoją prywatność. Twój mail jest bezpieczny, nie przekazuję go innym.
W każdej chwili możesz się wypisać.Do zobaczenia po drugiej stronie!


Szymon Zduńczyk
Agencja Foto Oko
Ul. Porębskiego 68/7
80-180 Gdańsk